ПРИГОН АВТО З ЄВРОПИ

Наша компанія надає послуги з підбору автомобіля за кордоном, супроводження його купівлі, замитнення та перегонки в Україну

ВИБІР КРАЇНИ ПОХОДЖЕННЯ АВТО 

Вибір вживаного авто за кордоном здійснюється на інтернет-площадках. В першу чергу ми рекомендуємо клієнтам звернути увагу на  автівки з Швейцарії, оскільки саме там майже усі авто обслуговуються у офіційних дилерів і через це зберігаються найкраще. Звісно по бажанню клієнтам ми можемо також розглядаємо ринки Польщі, Німеччини, Нідерландів та інших країн Європи. Ми запропонуємо Вам широкий вибір доступних варіантів купівлі автомобіля.

ВАРТІСТЬ ПРИГОНУ АВТО

Вартість послуги з підбору автомобіля за кордоном, супроводження його купівлі та перегонки в Україну становить 500 доларів США. Додатково відшкодовуються витрати, пов’язані з поїздкою, зокрема паливо для автомобіля.

ПІДГОТОВКА ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН

Наш спеціаліст домовиться з продавцями обраних автомобілів про зустріч. Маршрут поїздки за кордон необхідно спланувати так, щоб оглянути два – три – чотири варіанти купівлі автомобіля. Часто трапляється так, що красиво представлений на фотографіях автомобіль не вартий покупки. Тоді треба їхати оглядати наступний.

Якщо Ви погодитесь супроводжувати нашого спеціаліста в поїздці, це суттєво спростить прийняття важливих фінансових рішень. Однак, якщо це неможливо, наш спеціаліст зможе консультуватись з Вами дистанційно.

ТЕХОГЛЯД АВТО

Перед прийняттям рішення про купівлю автомобіля необхідно здійснити його технічний огляд. Наш спеціаліст проведе огляд кузова та всіх вузлів автомобіля і дасть Вам об’єктивну оцінку його стану навіть при умові відсутності станції технічного обслуговування.

ЗАМИТНЕННЯ АВТО

Продавець може організувати замитнення автомобіля на експорт та оплатити послуги брокера. Якщо продавець не може цього зробити, він видає довіреність встановленої форми, на підставі якої автомобіль замитнюється на будь-якій брокерській фірмі за кордоном. Вартість послуг замитнення – 160 польських злотих. Наш спеціаліст супроводжуватиме замитнення Вашого автомобіля. Після замитнення брокер надасть Вам такі документи:

  1. Технічний паспорт, виданий країною попередньої реєстрації автомобіля
  2. Інвойс (його ще називають фактурою або купчою) на купівлю автомобіля
  3. Сертифікат походження автомобіля
  4. Експортну митну декларацію країни попередньої реєстрації автомобіля.

ОПЛАТА АВТО

Оплата вартості автомобіля проводиться готівкою в валюті, яку просить продавець. Слід розрізняти ціну брутто і нетто. Ціна брутто – це ціна з ПДВ (VAT), ціна нетто – ціна без ПДВ. Якщо Ви оплачуєте ціну брутто, Вам повинні відшкодувати ПДВ (VAT) на кордоні при виїзді за межі ЄС. Однак краще, щоб не заморожувати кошти та уникнути бюрократичних процедур, домовитись з продавцем про оплату ціни нетто.